+380 (67) 47... показати
Про нас

Про нас

Черкаська ДСГДС ННЦ «Інститут землеробства» НААН – провідне науково-дослідне підприємство, робота якого вносить потужний вклад у розвиток агропромислового комплексу регіону і України в цілому.

Науковцями Черкаської ДСГДС проводяться дослідженням по перспективним напрямкам у галузі землеробства та рослинництва:

  • Процеси відтворення чорнозему реградованого;
  • Зниження кількості викидів в атмосферу;
  • Прогнозування урожайності на значний період часу 10 - 20 років;
  • Оптимізація сівозмін та підвищення рентабельності виробництва сільськогосподарської продукції на основі прогнозтичних моделей;
  • Модель формування урожайності озимої пшениці, ярих колосових та кукурудзи залежно від комплексу агрометеорологічних параметрів;
  • Оцінка впливу зміни кліматичного потенціалу на формування продуктивності зернових культур в агроценозах короткоротаційних сівозмін на основі довгострокових (40-50 років) рядів динаміки зміни урожайності зернових культур;
  • Технології органічного виробництва районованих сортів пшениці озимої, ячменю ярого, кукурудзи, гороху;
  • Зниження екологічного навантаження на агроекосистеми;
  • Адаптивні технології вирощування ярого ячменю, кукурудзи, соняшнику, цукрових буряків, сої, томатів, які забезпечують збільшення урожайності сільськогосподарських культур, зменшення витрат пального, високий рівень рентабельності.

За десятки років науковці Черкаської ДСГДС створили більше 80 об’єктів інтелектуальної власності, отримали 36 патентів на винаходи і більше 80 авторських свідоцтв на сорти та гібриди.

Співпраця з підприємством дозволяє аграріям отримувати великий сортовий асортимент ярої і озимої пшениці, ячменю, кукурудзи, гороху з високими параметрами продуктивності та якості, а також кваліфіковані консультації щодо вибору насіння і найкращих технологій його вирощування в тих чи інших умовах.

насіння пшениці озимоїПшениця озима посівна

Станція реалізує насіння озимої пшениці сортів Чигиринка, Почаївка, Каланча, Дарунок Поділля, Чорнява, Золотокоса, Даринка Київська, Ладижинка, які характеризуються високими біологічно-цінними показниками зерна, стійкістю до хвороб і низьких температур, поліпшеною врожайністю і рентабельністю.

Починаючи з 2011 року, Черкаська ДСГДС здійснила безліч наукових розробок, що стосуються сівозміни, норм висіву, обробки ґрунту, використання добрив, регуляторів росту, інтегрованого захисту, виведення ліній озимої пшениці з підвищеним вмістом білка і клейковини, отримання екологічно-чистої продукції. Вдосконалені технології та сорти дають змогу товаровиробникам зменшити собівартість вирощування культури, суттєво знизити відсоток втрат від ураження хворобами та утримувати більший прибуток від своєї праці.

Насіння озимого ячменю від виробника

ячмінь озимий посівнийНасіння озимого ячменю посівного, яке пропонує станція, може вирощуватись у всіх зонах країни при стандартній агротехніці.

Сорти наділені здатністю добре переносити зимові температури, давати стабільні врожаї в посушливі роки, швидко дозрівають, не схильні до вилягання і обсипання, стійкі до ряду захворювань.

Озимий ячмінь має високий вміст білка, клітковини, вуглеводів, що робить його особливо цінним в якості корму для тварин. Окрім того, культура широко застосовується в пивоварній промисловості, а її споживання в їжу сприяє налагодженню роботи травного тракту, служить профілактикою від раку товстої кишки, зменшує симптоми артриту.

червона білопояса порода свиней купитиСвині живою вагою

Ще одним напрямком діяльності Черкаської ДСГДС є племінна репродукція червоно-білопоясої породи свиней. Отримана методом складного відтворювального схрещення тварин вітчизняної і зарубіжної селекції порода має хороші м’ясні форми і найкращу якість м’яса. Свині невибагливі до раціону харчування, наділені чудовим імунітетом і високою плодючістю.

На фермі підприємства вирощується півтори тисячі голів, включно з 80 свиноматками. До реалізації пропонуються поросята червоно біло поясної породи вагою від 1 до 30 кг та племінний молодняк.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Марія Яшник
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
Черкаська ДСГДС ННЦ «ІЗ НААН»
Тип компанії
виробник
компанія, що надає послуги
Адреса
20731, Україна, Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Холоднянське вул. Докучаєва 13 на мапі
Телефони
+380 (67) 47... показати