+380 (67) 47... показати
Насіння пшениці озимої Чорнява СН-1
Насіння пшениці озимої Чорнява СН-1 ##от компании## Черкаська ДСГДС ННЦ «ІЗ НААН» - ##фото## 1

Насіння пшениці озимої Чорнява СН-1

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
9 400
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Кур'єрська служба
Самовивіз Безкоштовно
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Контактна інформація
Телефони
+380 (67) 47... показати
Адреса
20731, Україна, Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Холоднянське вул. Докучаєва 13 на мапі

Опис

Характеристики озимої пшениці Чорнява (СН-1)

Короткостебловий сорт озимої пшениці високоінтенсивного типу. Внесений до Реєстру сортів рослин України у 2010 році як перспективний для Полісся, Степу і Лісостепу.

  • Оригінатор: Інститут фізіології рослин і генетики НАНУ, Миронівський інститут пшениці ім. В.М.Ремесла НААН України
  • Вегетація: середньоранній з вегетаційним періодом 278-281 доба
  • Середня врожайність: 100,5 ц/га
  • Норми висіву: 5,5-6 млн. зерен на 1 га
  • Стійкість: зимо- і посухостійкість, висока стійкість до вилягання, стікання, проростання, осипання, ураження борошнистою росою і бурою листковою іржею
  • Якість зерна: борошномельні та хлібопекарські властивості добрі й відмінні - 13-14,4% білка, 28,9-35,8% сирої клейковини. Сила борошна – 328-452 а.о. Хлібопекарські показники 8-8,3 бала. Об’єм хліба зі 100 г борошна – 1000-1100 мл, загальна оцінка хлібопекарських якостей 8,0-8,3 бала.
  • Має підвищену зимостійкість та посухостійкість
  • Різновидність — еритроспермум.
  • Віднесений до сильних пшениць

ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ: сорт створений для добрих господарів, високоурожайний. На високому фоні мінерального живлення забезпечує рекордні урожаї.

За даними оригінатора (ІФРГ НАН України) за роки конкурсного випробування (2007-2009 рр.) середня урожайність сорту Чорнява складає 100,5 ц/га, що на 12,0 ц/га перевищує врожайність стандарту.

Сорт має високий генетичний потенціал продуктивності. На високому фоні мінерального живлення забезпечує отримання рекордних врожаїв. Заслуговує розширення посівних площ у всіх зонах України.

АГРОТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: сорт необхідно розміщати по кращих попе-редниках. Він потребує, добре реагує і витримує високі фони мінерального живлення. Специфічним для мінерального живлення сорту є необхідність ранньовесняного підживлення по мерзлоталому ґрунті та внесення добрив з осені (до чи після посіву).

Для забезпечення отримання високих урожаїв зерна необхідно проводити також 2-3-разовий захист рослин від шкідників та хвороб, особливо після викидання колосу, фунгіцидами типу Апьто Супер.

З метою отримання високоякісного зерна потрібно проводити третє підживлення сухими азотовими туками чи позакореневе підживлення карбамідом N 10-15 кг на га у фазі колосіння — молочна стиглість. Норма висіву насіння 5,5-6,0 млн. схожих зерен на 1 га залежно від зони та вологозабезпечення. Сіяти в другій половині оптимальних строків.

ОСОБЛИВОСТІ СОРТУ: має подовжений період післязбирального спокою, що необхідно враховувати при визначенні схожості насіння; - схильний до перехресного запилення, що спричиняє незначну варіабельність висоти стеблестою в межах основного фенотипу сорту; - глибина загортання насіння повинна бути не більше 5-7 см 

Характеристики

Производитель
Собственное производство
Країна виробництва
Украина
Тип культуры
зерновые, озимые
Вид культуры
пшеница
Засухоустойчивость
да
Холодоустойчивость
да
Дополнительно
высокая урожайность, стойкость к основным болезням, стойкость к выляганию