+380 (67) 47... показати
Часті питання

Часті питання

Де купити озимий ячмінь Снігова Королева?

ячмінь озимий снігова королева цінаЯчмінь озимий дворучка Снігова Королева – стійкий до зимових температур, посухи, вилягання і ряду характерних для культури хвороб середньостиглий сорт, який підходить для вирощування у будь-якій зоні нашої країни. Врожайність ячменю за всі роки випробувань показувала стабільні результати на рівні 9-10 тонн з гектара.

Насіння не містить ГМО, потребує звичайної для регіону агротехніки.

Купити ячмінь озимий Снігова Королева можна в нашому магазині від виробника Черкаська ДСГДС ННЦ «Інститут землеробства» НААН. Спеціалісти станції нададуть вичерпну інформацію щодо характеристик насіння і найкращих технологій його вирощування у вашому кліматі.

Доставка замовлень здійснюється з допомогою компанії перевізника або самовивозом. Якість насіння гарантується.

Де купити свиню живою вагою?

свині жива вага цінаПропонуємо купити свиню живою вагою в Черкасах. Ми реалізуємо поросят та молодняк червоної білопоясої породи свиней, вирощених на базі власної ферми Черкаської ДСГДС ННЦ «ІЗ НААН».

Ця м’ясна порода адаптована до українського клімату, невибаглива до харчування, має чудовий смак м’яса. Характерна особливість свиней – їх великі стегна і швидкий приріст. Вже за 6 місяців поросята досягають ваги у 110 кілограмів, тому порода вважається просто ідеальною для домашнього розведення.

Цікаво, що на відміну від інших порід, червону білопоясу можна догодовувати до 120-130 кг без погіршення смакових властивостей.

Щоб купити поросят червоно біло поясної породи, запрошуємо вас до нашого господарства. Ви зможете самостійно вибрати тварин та отримати кваліфіковану допомогу з питань їх утримання.

Пшениця озима посівна, яка ціна?

насіння озимої пшениці цінаЧеркаська ДСГДС ННЦ «ІЗ НААН» реалізує насіння озимої пшениці м’яких сортів за привабливими цінами. Ми пропонуємо високоякісний посівний матеріал, адаптований до вирощування в умовах Лісостепової зони і інших регіонів України.

Пшениця озима посівна має покращений склад, високу врожайність, стійкість до морозів, посухи, осипання, ураження основними хворобами.

В нашому магазині можна купити насіння озимої пшениці сортів Ладижинка, Даринка Київська, Каланча, Почаївка, Дарунок Поділля, Золотокоса, Чорнява, Чигиринка. Допоможемо підібрати насіння для вашого господарства з врахуванням особливостей сорту і умов вирощування.